Vodja orodjarne (m/ž)

Če imate veliko dobre volje in željo po delu v dinamičnem, mladem kolektivu, vas vabimo, da se nam pridružite. Zaposlitev je možna takoj.

Opis delovnega mesta:

– organiziranje in vodenje oddelka orodjarna (stiskalnice in plastikarna),
– načrtovanje, organiziranje, usklajevanje in kontroliranje poteka dela,
– načrtovanje in usklajevanje storitev pri dobaviteljih,
– skrb za pravočasno in kakovostno izdelavo ter dobavo rezervnih delov,
– usklajevanje tehničnih zahtev naročnikov,
– uvajanje najnovejših tehnologij pri izdelavi orodij in izdelkov,
– predlaganje potrebnih investicij,
– predlaganje in uvajanje novih postopkov v sistem SAP,
– gospodarno upravljanje z resursi,
– vodenje evidenc (rezervni deli),
– reševanje reklamacij,
– kadrovsko vodenje v orodjarni,
– izvajanje letnih razgovorov, motiviranje sodelavcev in ugotavljanje njihove delovne uspešnosti,
– sodelovanje z ostalimi oddelki podjetja in zunanjimi izvajalci,
– skrb za čisto in urejeno delovno okolje.

Nudimo:

– zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
– delo na naprednih projektih,
– stimulativno nagrajevanje,
– priložnost za osebni in karierni razvoj,
– sodelovanje s tujimi partnerji,
– fitnes v podjetju,
– slovensko podjetje,
– moderno in dinamično delovno okolje.

Pričakujemo:

– znanje o delovanju in vzdrževanju orodji za brizganje plastike in stistkalnic,
– razumevanje konstrukcij orodji,
– dobro znanje angleškega jezika,
– dobro računalniško pismenost (Excel, Power Point),
– strojna in tehnična podkovanost,
– prednost predstavljajo izkušnje iz vodenja orodjarn oz. primerljive delovne – izkušnje,
– pričakujemo vsaj IV. stopnjo,
– delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih vsaj 3 leta.

Delovno mesto je prosto na lokaciji Brnik.

Prijave s življenjepisom in opisom izkušenj sprejemamo do 24. 5. 2024, izključno na elektronskem naslovu ines.petelin@iskra-mehanizmi.si – v zadevi sporočila obvezno napišite NAZIV DELOVNEGA MESTA, na katerega se prijavljate.