Specialist za obračun plač in računovodstvo (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • priprava podatkov za plače, obračun plač, nadomestil in drugih osebnih prejemkov,
  • knjiženje poslovnih dogodkov povezanih s plačami,
  • splošno knjigovodstvo,
  • knjiženje temeljnic in vnos časovnih razmejitev ob koncu meseca,
  • usklajevanje in analiza kontov v glavni knjigi,
  • nadzor nad terjatvami in obveznostmi za zaključni mesečni obračun,
  • obdelava dnevnih izplačil strankam prek več bančnih računov,
  • pomoč pri pripravi mesečnih in letnih računovodskih izkazov,
  • kontrola podatkov,
  • spremljanje aktualne zakonodaje,
  • pripravljanje strokovnih podlag in navodil s področja dela,
  • vodenje evidenc, izdelovanje analiz in pripravljanje poročil,
  • vodenje in sodelovanje pri organizacijskih projektih,
  • skrb za arhiviranje dokumentacije,
  • pomoč pri izvajanju administrativnega dela s področja delovnih razmerij.

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas po uspešno opravljeni preizkusni dobi,
  • možnost izobraževanja in napredovanja,
  • mesečna plača 3000 € – 3500 € bruto (odvisno od izkušenj),
  • dinamično delo s strokovnimi izzivi,
  • priložnost za strokovno izpopolnjevanje in karierni razvoj,
  • samostojnost pri delu in tesno sodelovanje z vodstvenim kadrom,
  • organizirana prehrana na lokaciji s poudarkom na zdravi prehrani,
  • velik in moderen fitnes v podjetju,
  • moderno in ergonomsko delovno okolje,
  • brezplačno parkirišče.

Pričakujemo:

  • visokošolska strokovna ali univerzitetna izobrazba računovodske, ekonomske, kadrovske, upravne ali druge družboslovne smeri,
  • 3 – 5 let delovnih izkušenj na področju obračuna plač,
  • zaželene izkušnje na področju kadrovske administracije, zakonodaje in delovnega razmerja,
  • poznavanje delovnopravne zakonodaje,
  • poznavanje orodij MS Office, dobro znanje Excela za potrebe priprave analiz,
  • zaželeno obvladovanje programa SAP.

Pričakovane osebnostne lastnosti:

  • natančnost in zanesljivost,
  • analitične sposobnosti,
  • proaktivnost,
  • organizacijske sposobnosti,
  • komunikativnost.

Delovno mesto je prosto na lokaciji Brnik.

Prijave z življenjepisom in opisom izkušenj sprejemamo do 18. 8. 2024, izključno na elektronskem naslovu ines.petelin@iskra-mehanizmi.si – v zadevi sporočila obvezno napišite NAZIV DELOVNEGA MESTA, na katerega se prijavljate.

Imate izzive na področju mehatronike?
Izpolnite vprašalnik in potrudili se bomo, da vam pripravimo optimalno rešitev.