Skladiščnik (m/ž)

Če imate veliko dobre volje in željo po delu v dinamičnem, mladem kolektivu, vas vabimo, da se nam pridružite. Zaposlitev je možna takoj.
Opis delovnega mesta:
– prevzemanje, skladiščenje in izdajanje blaga,
– urejanje delovnega okolja,
– delo s čitalcem,
– pomoč v proizvodnji,
– druga dela po navodilih nadrejenega.
Nudimo:
– 3 izmensko delo,
– delo na naprednih projektih,
– priložnost za osebni in karierni razvoj,
– fitnes v podjetju,
– slovensko podjetje,
– moderno delovno okolje,
– brezplačno parkirišče.
Pričakujemo:
Pogoji za zasedbe delovnega mesta:
– izkušnje z delom v skladišču,
– osnovno računalniško znanje.
Pričakovane osebnostne lastnosti:
– natančnost, samoiniciativnost, sistematičnost, zanesljivost in fleksibilnost.

Delovno mesto je prosto na lokaciji Brnik. Prijave z življenjepisom in opisom izkušenj sprejemamo do 7. 5. 2024, izključno na elektronskem naslovu ines.petelin@iskra-mehanizmi.si – v zadevi sporočila obvezno napišite NAZIV DELOVNEGA MESTA, na katerega se prijavljate.