Proizvodni delavec m/ž

Če imate veliko dobre volje in željo po delu v dinamičnem, mladem kolektivu, vas vabimo, da se nam pridružite. Zaposlitev je možna takoj.

Opis delovnega mesta:

  • opravljanje proizvodno-kontrolnih del v skladu s predpisano kontrolno-tehnološko dokumentacijo,
  • pripravljanje strojev in naprav za varen zagon,
  • opravljanje internega transporta,
  • pregledovanje kosov, pranje kosov,
  • druga dela po navodilih nadrejenega.

Delo poteka v 3 izmenah.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • fitnes v podjetju,
  • slovensko podjetje,
  • moderno in čisto delovno okolje,
  • brezplačno parkirišče.

Pričakujemo:

  • osnovno razumevanje SLO jezika.
  • pripravljenost na 3 izmensko delo.

Pričakovane osebnostne lastnosti:
– natančnost, samoiniciativnost, sistematičnost, zanesljivost, ročne spretnosti.

Delovno mesto je prosto na lokaciji Brnik.

Prijave s življenjepisom in opisom izkušenj sprejemamo do 24. 04. 2023, izključno na elektronskem naslovu ines.petelin@iskra-mehanizmi.si – v zadevi sporočila obvezno napišite NAZIV DELOVNEGA MESTA, na katerem se prijavite.